Viborgvej 134 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Løgstør - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løgstør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Løgstør har to spændende villaer netop ramt boligmarkedet, beliggende på henholdsvis Viborgvej 134 i Ravnstrup og Sønderport 37.

Villaen på Viborgvej 134 Ravnstrup strækker sig over 218 kvadratmeter og tilbyder 6 rum. Den store grund på 2430 kvadratmeter giver rig mulighed for udendørs udfoldelse.

Med en udbudspris på 1.895.000 kr. repræsenterer denne ejendom en rummelig boligmulighed i området.

Den anden villa, beliggende på Sønderport 37, tilbyder 202 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Denne villa har en grund på 905 kvadratmeter.

Udbydes til den attraktive pris af 745.000 kr., og kan være en oplagt mulighed for købere på jagt efter en rummelig bolig.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga