Toldbodgade 3 er netop kommet til salg til hele 3.495.000 kr, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Løgstør.
Der sker hver uge spændende ting omkring dig i det lokale erhvervsliv med nyheder, tilbud og arrangementer. Vi har lavet en kort opsummering fra de seneste dage
Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Løgstør og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Coop365, DagliBrugsen, Netto og Rema 1000.
Træd indenfor på Dragsdalvej 1 i Løgstør, hvor Mæglerhuset tilbyder en charmerende villaperle til salg. Oplev 194 m² klassisk arkitektur i kombination med moderne komfort, lysindfald og fleksible rum, der skaber et perfekt familiehjem nær Limfjorden. Med kort afstand til Løgstør Skole er det det ideelle valg for børnefamilien, der værdsætter både byliv og naturoplevelser.
Så er der nyt fra Mæglerhuset - Asger Larsen
6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løgstør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Denne uge byder Løgstør velkommen med en række spændende arrangementer. Med et intenst drama i biografen, en international whiskysmagning og en aften fuld af yndlingssange i Kornum Kirke, er der noget for enhver smag.
Måske vil du ikke betale meget for din næste bolig, eller måske leder du efter et håndværkertilbud? Lige her finder du i hvert fald de billigste boliger i Løgstør.
Regn, blæst og en kølig start præger dagen, mens temperaturen langsomt kravler op mod middag og eftermiddag.
Så er der nyt fra Mæglerhuset - Asger Larsen
Så er der nyt fra MTH Biler
Så er der nyt fra Mæglerhuset - Asger Larsen
Så er der nyt fra MTH Biler
Der sker hver uge spændende ting omkring dig i det lokale erhvervsliv med nyheder, tilbud og arrangementer. Vi har lavet en kort opsummering fra de seneste dage
Denne weekend i Løgstør byder på en spændende blanding af kulturelle oplevelser. Fra nervepirrende filmforestillinger til inspirerende healing og stemningsfulde koncerter, er der noget for enhver smag.