Fischersgade 46 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Løgstør - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løgstør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Løgstør er Fischersgade 46 en af de nyeste boliger på markedet. Denne villa strækker sig over 164 kvadratmeter og byder på 6 værelser. Beliggende på en grund på 479 kvadratmeter er der passende udendørs plads til at nyde. Ejendommen er sat til en pris på 1.995.000 DKK.

En anden spændende boligmulighed i Løgstør findes på Østergade 10. Her kan en kommende ejer se frem til at bo i en villa på 160 kvadratmeter med 5 værelser. Denne ejendom har en større grund på 630 kvadratmeter og er udbudt til 1.895.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga