Gode lokale tilbud: Lurpak smør til 12 kr. og Cheasy skyr til 5 kr.

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser fra dagligvarebutikker i Løgstør og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Coop365, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Nordthy tun til kun 5 kr.

DagliBrugsen har et begrænset parti af Nordthy tun til en fantastisk pris på kun 5 kr. pr. stk. Tunens vægt er 80 g, og tilbuddet gælder fra fredag den 13. februar til torsdag den 26. februar.

Coop365: Jensens Køkken svampesauce for 3,65 kr.

Hos Coop365 kan du få Jensens Køkken svampesauce til kun 3,65 kr. for 250 ml. Tilbuddet er gældende fra torsdag den 19. februar til onsdag den 25. februar.

Netto: Lurpak smør eller smørbar til 12 kr.

Netto tilbyder Lurpak smør eller smørbar til en skarp pris på 12 kr. for 200 g. Der er en begrænsning på max 3 stk. pr. variant pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra lørdag den 21. februar til fredag den 27. februar.

Rema 1000: Cheasy skyr til kun 5 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på Cheasy skyr i varianterne mango & lime, vanilje eller Airy skyr strawberry til kun 5 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra søndag den 22. februar til lørdag den 28. februar.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.