Ålandsparken 2 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Løgstør - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Løgstør. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

En af de nyeste boliger til salg i Løgstør er villaen på Ålandsparken 2. Denne rummelige bolig strækker sig over 332 m² og er beliggende på en imponerende grund på 3835 m². Boligen er sat til en pris på 4.995.000 DKK og har 4 værelser.

Med en månedlig ejerudgift på 2510 DKK, tilbyder villaen på Ålandsparken 2 en stor og robust ejendom, ideel til dem, der søger både indendørs og udendørs plads i Løgstør.

En anden mulighed i Løgstør er villaen på Færøvej 5. Denne bolig har en størrelse på 161 m² fordelt på 5 værelser. Ejendommen er tilgængelig for 1.450.000 DKK og ligger på en mindre grund på 710 m².

Uden angivelse af månedlig ejerudgift er villaen på Færøvej 5 alligevel en interessant mulighed for købere, der foretrækker en mindre og mere økonomisk bolig i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga